#anonimowemirkowyznania…

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj pojawił się wpis ze sprawozdaniem finansowym wypoku.
Samo sprawozdanie dla osoby która nie ma do czynienia z takimi dokumentami, jest prawie nie do odczytania. Chińskie znaczki.
Nie mówiąc już o tym, że nawet jak ktoś sobie wklika w Wikipedię poszczególne pozycje, to i tak gówno zrozumie, bo pod pierwszym „dnem” które nazywa się „fachowe nazewnictwo”, jest drugie które bazuje na relacjach między tymi pozycjami, a i tak jest jeszcze potem klika innych warstw i to potrafią już odczytać tylko nieliczni.

Ale festiwal spierdolenia wytrysnął dopiero w komentarzach typu: „słabo”, „tak mało??!!”, ,”to są złotówki czy miliony??”, „fatalna polityka”, „widocznie się nie znajo na robocie” itp.

Pomińmy już fakt, że wygenerowanie jakichkolwiek pieniędzy za pomocą strony internetowej (wyłączając pospolite oszustwa i pornuchy) – to już jest wielki sukces, a przychody rzędu 150k / mc to już naprawdę niezły wynik.
Duże portale informacyjne z sztabem ludzi w redakcjach mają po 5 mln przychodu i to w okresie prosperity.

Za to na wykopie jak zwykle oderwanie od rzeczywistości i gdybanie „co by to było gdybym ja tym zarządzał”. Gówno by było. A historia pokazała to dobitnie. Kilka „portali”, które wpadło na bliźniaczy pomysł, jakoś dziwnie padło na ryj zanim jeszcze w ogóle powstało.
Mitomania niektórych poraża.

Chciałbym poznać tutaj osobiście na wykopie ludzi, którzy generują takie przychody bez inwestycji w środki trwałe, bez maszyn, urządzeń i kredytów inwestycyjnych – ale nie jednorazowo, tylko w sposób ciągły. Ile tu ich jest – jedna, dwie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biznes #pieniadze #ekonomia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów