Bańka matrymonialna nigdy nie…

Bańka matrymonialna nigdy nie pęknie. Zawsze już będzie szła w górę. Inflacja tzipy będzie rosła i rosła.

10 lat temu jeszcze Minimalnym wymaganiem dla różowych było 175+ a zaleconymi 180+. Teraz już Ci pierwsi to odpady genetyczne i są niewidoczni dla #rozowepaski. Ale wszystko idzie w góre dodruk #chad jest tak ogromny, że już teraz te 180,181 to już naprawdę można powoli uznawać te osobniki za manlety ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Każdego roku bariery w linii szczęki też już są przesuwane z każdym rokiem o kolejne milmetry. O linii włosów już nawet nie wspomnę. Zakolaki są już z automatu kasowni jako potencjalni partnerzy.

Teoria 20-80 też już według wielu specjalistów z wykopu już w praktyce powoli przechodzi w 15-80. A wszystko będzie dążyło do tego jednego GIGAUBERCHADA który, będzie jako jedyny w posiadaniu wszystkich #rozowepaski i jako jedyny będzie przenosił swój przenajświętszy materiał genetyczny.

Dziki rynek matrymonialny bez żadnych obostrzeń i interwencji ze strony państwa jest skazany na monopol. Podatek katastralny dla #chad od każdej kolejnej zajętej #plodnajulka wprowadzony z wyprzedzeniem może zatrzymać lub spowolnić ten okrutny mechanizm monopolizacji.

Teoretycy czarnej pigułki już teraz powinni aktualizować zasady, które obowiązują na rynku matrymonialnym. To co działało jeszcze 10 lat temu niestety powoli idzie w odstawek. Szczególnie, że idzie nowa fala Oskariatu 2000+ szczególnie obdarzona przez naturę.

#blackpill #redpill #przegryw #tinder #ekonomia #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #spierdolenie #stulejacontent