Ja rozumiem, że nie każdy…

Ja rozumiem, że nie każdy potrafi łączyć fakty i wiem, że to wersja ekstremalna, ale tak mi się to składa, więc jeszcze raz. To nie są teorie spiskowe, te dane są łatwo potwierdzalne.

1. Wirus ma zbliżoną prędkość transmisji i śmiertelność czy jest lockdown czy go nie ma (vide UK vs SE, US vs MX).
2. Lockdowny są nieobowiązkowe dla obywateli, ale bydło woli umrzeć z głodu, niż się niedostosować (vide wyroki polskich sądów).
3. Wielka Brytania i UE (inni też, ale tu się koncentruję) planują wprowadzić paszporty szczepionkowe (link dawałem chyba przedwczoraj do BBC).
4. Brytyjskie sieci kin już zapowiedziały, że po wprowadzeniu paszportów osoby niezaszczepione nie będą mogły wchodzić i niektóre linie lotnicze (sprawdź Qantas) powiedziały to samo. A to jest początek. Szczepionka będzie „dobrowolna”, ale jeśli się nie zaszczepisz to z domu nie wyjdziesz, z kraju nie wyjedziesz, do pracy nie pójdziesz, do sklepu nie wejdziesz. Czyli albo szczepionka, albo śmierć głodowa.
5. Jeśli myślisz, że się zaszczepisz to masz spokój to się mylisz, za pół roku będzie nowy szczep, a za rok nowa szczepionka i tak w kółko. Dla naszych dzieci normą będzie szczepienie co kilka miesięcy, tak jak dla nas normą jest branie tabletki do śniadania, obiadu i kolacji oraz nakładanie kremików na dzień czy na noc (znam naprawdę dużo takich osób, które myślą, że odporność bierze się zewnątrz, a nie z wnętrza organizmu i żrą chemię całą dobę myśląc, że bez niej umrą).
6. Gotówka ma być zastąpiona w ciągu kilku najbliższych lat w UK, EU, USA, Chinach i wielu innych krajach na CBDC. Oznacza to, że rząd będzie miał pełną kontrolę nad pieniądzem obywateli w czasie rzeczywistym. Wystarczy wprowadzić np. ustawę wspomagającą gospodarkę poprzez konsumpcję mówiącą, że po wypłacie możesz kasę mieć na koncie max miesiąc, a potem przepada. Ile nie zarobisz, to w miesiąc musisz wydać… Nigdy nic nie odłożysz… jesteś niewolnikiem na zawsze. Gotówki nie ma. Jak się będziesz bronić?

Podsumowując: Potrzebne są tylko 3 ustawy i wszystkie są już oficjalnie w planach:
1. Zakaz przekroczenia granicy bez szczepienia
2. CBDC
3. Likwidacja gotówki
Po wprowadzeniu ostatniej nie będzie już czegoś takiego jak „wolność jednostki” i potem władza już będzie mogła robić dosłownie co chce, bo będzie miała kontrolę nad ciałem i finansami każdej jednostki.

Okno Overtona przesuwane jest niebezpiecznie tylko w jedną stronę. Rosjanie, którzy uciekli przed rewolucją bolszewicką nie zginęli w ZSRR, Żydzi, którzy uciekli z III Rzeszy przed Krystalnacht też nie zginęli w Holokauście. To jest ostatni dzwonek na bunt lub przygotowanie się do ewakuacji…

https://www.telegraph.co.uk/money/consumer-affairs/bank-england-will-issue-e-pounds-within-two-years-cash-dies/

pokaż spoiler spoiler #4konserwy #konfederacja #koronawirus #takaprawda #ekonomia #gospodarka