Patrzę na tę sytuację z…

Patrzę na tę sytuację z wirusem i mam taką rozkminę, to są moje osobiste przemyślenia.

Przez tyle lat promowano multi-kulturalizm, globalizm i robiono nagonkę na idee narodowe. Wpajano nam, że tylko Zjednoczona Europa, że każdy człowiek jest taki sam, że trzeba zjednoczyć świat. Głupi ludzie myśleli, że to wszystko w imie pokoju i wolności.

I co? I gówno prawda. Po II WŚ do rządów doszły wręcz mafie. Dzisiaj na całym świecie rządzą korporacje, wielkie koncerny, które zastraszają i opłacają rządy. Grillowali temat, jaki to patriotyzm jest be, próbowali wypaczyć jego definicje, mówili o tym, jaka to idea państw narodowych jest zła.

Po co? A no po to, by mieć kontrolę nad całym światem. Powstało wiele międzynarodowych organizacji (WHO,ONZ), także korporacje mające ogromne wpływy w każdym kraju. I macie swoją wolność. Zamknięci jak w puszce z konserwą turystyczną. Co jest najgorsze? Że ludzie to akceptują, akceptują to niewolnictwo. Nikt się nie postawi, no bo jak? WSZĘDZIE NA ŚWIECIE, przecież. I o to im chodziło. Dziś świat stracił na wartości i liczy się tylko konsumpcjonizm, to jest era bandytów w białych rękawiczkach, a ludzkie życie jest nic nie warte.

Marzy mi się kolejna „WIOSNA LUDÓW”, odrodzenie narodowe, zjednoczenie się ludzi, ale chyba nie mam co na to liczyć. Marzy mi się Europa państw narodowych żyjących w zgodzie. Wiecie co jest największym wrogiem różnorodności? Multikulturalizm. Dlaczego? Bo tę różnorodność zabija. Zabija ją w taki sposób, że wszędzie jest to samo. Kocham podróżować, bo dzięki temu mogę poznać inną kulturę, innych ludzi, języki i cieszę się, że jestem dobrze ugoszczony w cudzym kraju. A oni chcą to zniszczyć, bo grupą wymieszanych ludzi z pustą głową łatwiej się steruje

#koronawirus #przemyslenia #ekonomia #historia #kapitalizm #nacjonalizm #polska