Pisze ten post bo jestem…

Pisze ten post bo jestem przerażony waszą postawą, jeden z Mireczków tu obecnych przechodzi właśnie na emeryture w wieku 50 lat. I co? I wszyscy mu gratulują!
Czy wy nie rozumiecie, że własnie dlatego, że trzeba utrzymywac takie osoby opodatkowanie pensji minimalnej wynosi 40% a VAT 23% ?
Czy wy nie rozumiecie, że utrzymując takie osoby wypychacie wielu swoich rowieśników na emgracje z której nie wrócą przez co wy będziecie musieli płacić jeszcze większe podatki, żeby tych wczesniejszych emerytów utrzymać?
Czy wy nie rozumiecie, że sami kręcicie bat na swoje plecy?

I nie piszcie mi „a wyobrażasz sobie jak 50 letni policjant goni bandytę” albo ” ciekawe czy przejdzie Ci to przez gardło, jak po wypadku będzie Cie wyciagał taki strażak lub ugasi Ci piwnicę”.
Tak, wyobrażam sobie Roy jones Jr ma teraz 50 lat i jakoś nie wygląda jakby był w ciąży bliźniaczej. Jak budowlaniec może ganiać po rusztowaniach do 65 r. ż. to spoko a jak ma mundur to nawet za biurkiem już nie może siedzieć po 50. Jak zawodowy kierowca cięzarowki może jeździć do 65 r. ż. zestawem z naczepą na międzynarodowce to strażak wozem strażackim tylko do 50tki?

Będziecie w tym kraju cierpieć na własne życzenie, nawet mi was nie żal
#ekonomia #gospodarka #emerytury #zalesie i w sumie też #emigracja