Wiaruchna w #poznan…

Wiaruchna w #poznan Oficjalnie ogólnopolski #strajkkobiet dołącza do akcji #chryzantemyzlociste info o akcji tutaj Czas złożyć wieniec dla *** [*]

Wpis Strajku kobiet Tutaj

Tak tylko mówię że biura *** w Poznaniu są przy młyńskiej 12 i 14 (Emilewicz i Szymon Sękowski) i na mostowej (wróblewski) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wszyscy wiemy, miłościwie nam panujący w piątkowe popołudnie poinformowali Naród o zamknięciu cmentarzy na 3 dni licząc od dnia następującego po obwieszczeniu.
Sprzedawcy kwiatów i zniczy zostali sami sobie. Miesiące odkładania pieniędzy na zatowarowanie zniczy czy zakup/wyhodowanie kwiatów na ten jeden dzień Wszystkich Świętych w całym roku, który przynosi największe zyski, szlag trafił.
Tysiące ludzi w całej Polsce w ten weekend całkowicie zbankrutuje popadając przy tym w spore długi.
To kolejny uszyty na ostatnią chwilę absurd i pogrążająca kolejną grupę społeczną decyzja.
POMÓŻMY IM! Wyjdźmy z domu (nie ma lockdown’u), odwiedźmy okolice najbliższych nam cmentarzy i jeżeli będzie to możliwe zakupmy chociaż symbolicznie znicza, wieniec czy doniczkę chryzantem. Zanieśmy to na przykład pod lokalne siedziby ***. Mile widziane wszelkie protestacyjne listy pogardy. Nie zapomnijcie o poczuciu humoru!
Za drobne pomożemy wielu ludziom przetrwać ten trudny dla nich czas i przy okazji upokorzymy decyzję rządu.

#neuropa #ruchosmiugwiazd #bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy #ekonomia #przedsiebiorczosc #wszystkichswietych #polska #protest