Wiecie za co lubię wolny…

Wiecie za co lubię wolny rynek? Za elastyczność.

Pisiaki 2 miesiące temu wprowadzili podatek cukrowo-słodzikowo-kofeinowy, windując ceny energetyków i napojów w górę średnio o 30%, ale wolny rynek naprawił to, co socjalizm sp@#$lił.

Niecałe 2 miesiące od początku obowiązywania tego podatku znalazłem w Biedronce taki oto napój, z podejrzanie niską ceną wynoszącą 3,50 zł.

Przeczytałem skład i już się wyjaśniło. Kofeiny ma tyle samo co normalny energetyk, ale cukru ma dużo mniej (tylko 85 kcal na puszkę 500 ml) i co najważniejsze, zawiera to 20% zagęszczonego soku jabłkowego, czyli to nie jest energetyzujący napój słodzony, tylko sok owocowy z dodatkiem kofeiny i witamin, a jako taki, pod podatek cukrowy nie podpada XDDDDD

A do tego smak bardzo dobry bo serio smakuje jak te gumy kulki co kiedyś po 10 gr w sklepach były i kasjerka wam z paska nożyczkami obcinała XD

Tak więc możecie się za 3 złote i 50 groszy raczyć energetyzującym sokiem owocowym z Biedronki o smaku gumy balonowej, w myślach powtarzając ***** *** i cały socjalizm z tymi ich debilnymi podatkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #ciekawostki #patologiazewsi #pijzwykopem #ekonomia #bekazpisu