Wykopowe pelikany część…

Wykopowe pelikany część następna..

Ja wiem, że wykopki ślepo hejtują i plusują wszystkie tematy na czasie, ale weźcie miejcie swój rozum.
Aktualny obiekt hejtowania – Apart. Bo milionową reklamę zrobił jak kryzys i sklepy zamknięte, bo teraz o pieniądze prosi. Weźcie się przez 3 minuty użyjcie własnego rozumu i przeanalizujcie sytuacja (a co więcej, przeczytajcie artykuły).

1) Reklama Apartu została nakręcona w lato, kontrakty podpisane pewnie jeszcze wcześniej, kiedy sklepy pracowały pełną parą i nikt o kryzysie nie myślał. Nie emitowanie tej reklamy w tym momencie przyniosłoby tylko straty – pieniądze na realizację i tak zostały wydane, gaże zapłacone.

2) Reklama, co może niektórych dziwić, pomaga w sprzedaży nawet w trudnych czasach. Tak więc jest to jak najbardziej pomysł na wyjście z kryzysu (patrząc na rozgłos, udało się to).

3) Apart w żadnym miejscu nie prosi o pieniądze dla siebie bo 'Olaboga jesteśmy biedni, dajcie nam coś’. Prosi jedynie o wzięcie pod uwagę BRANŻY jubilerskiej przy tworzeniu kolejnej tarczy wsparcia dla przedsiębiorców która obejmie kilkanaście branż, które o to walczyły lub nie. Co w tym złego?

4) Weźcie również pod uwagę, że jest to firma zatrudniająca ponad 2000 osób, płacąca ogromne podatki w Polsce, wynajmująca duże powierzchnie sklepowe za kosmiczne pieniądze.

Poważnie, chwila zastanowienia i użycia własnego rozumu.

#covid19 #koronawirus #ekonomia #polska #apart

P.S.
Oszczędźcie sobie posty 'Hoho ile Ci płacą w tym aparcie’ albo 'Pracownik widać się odezwał’. Raz kupiłem coś w ich sklepie, po prostu spójrzcie na sytuacje obiektywnie a nie łykajcie jak pelikany wszystko co wam na główną stronę wrzucą z kłamliwym opisem.